Site menu:

Tematyka warsztatów

Polskie Stowarzyszenie Biegłych Sądowych do Spraw Wypadków Drogowych zaprasza do udziału
w XII Warsztatach doskonalenia obsługi programu PC-Crash, które odbędą się w dniach 18-19 listopada 2022 r. Warsztaty będą miały formę hybrydową. Wszystkich zapraszamy do Krakowa, a tych z Państwa, którzy nie będą chcieli lub nie będą mogli zapraszamy do udziału online.

We wskazanym terminie zaplanowane zostały warsztaty na pierwszym poziomie. Na początku przekazane zostaną wiadomości na poziomie podstawowym, natomiast później warsztaty będą prowadzone na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia będzie prowadził dr hab. inż. Wojciech Wach.

Uczestnikom, którzy nie są w posiadaniu klucza licencyjnego, a przyjadą do Krakowa umożliwimy korzystanie na czas warsztatów z licencyjnej wersji programu PC-Crash.

Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa online, w szczególności adres internetowy platformy i hasło, zostaną przesłane do osób, które zarejestrują się i dokonają opłaty za udział. Dostęp do platformy szkoleniowej będzie możliwy tylko dla osób, które będą zarejestrowanymi uczestnikami szkolenia.