Site menu:

Tematyka warsztatów

Polskie Stowarzyszenie Biegłych Sądowych do Spraw Wypadków Drogowych zaprasza do wzięcia udziału
w IX Warsztatach doskonalenia obsługi programu PC-Crash, które odbędą się w dniach 16-18 maja 2019 r.
w Krakowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych, podjęliśmy decyzję, że w bieżącym roku nie będziemy organizować warsztatów na poziomie podstawowym. Warsztaty odbywać się będą jednak również na dwóch poziomach zaawansowania, przy czym będzie to poziom średnio zaawansowany i zaawansowany.

W dniu 16 maja 2019 r. odbędą się warsztaty na poziomie średnio zaawansowanym, dla osób, które posiadają już podstawowe umiejętności obslugi programu. Prowadzącym w tym dniu będzie dr hab. inż. Wojciech Wach. Osoby zainteresowane omówieniem problemów z własnej praktyki, związanych z programem PC-Crash, proszone są o przesłanie opisu problemu e-mailem na adres Zarządu.

W dniach 17-18 maja 2019 r. odbędą się warsztaty na poziomie zaawansowanym, dedykowane dla osób, które mają już większą wiedzę w zakresie obsługi programu PC-Crash. W tych dniach zajęcia będzie prowadził wykładowca z firmy DSD, przy współpracy dr hab. inż. Wojciecha Wacha i dr inż. Jana Unarskiego.
W warsztatach na poziomie zaawansowanym mogą również brać udział osoby, które będą uczestniczyć w zajęciach na poziomie średnio zaawansowanym.